Поврзи се

Тајмаут

„Излези Ѓурѓо“ ечи во фан-зоната во Вараждин (видео)

Очекувана е атмосферата во Вараждин пред мечот против Шпанија. Фан зоната која е планирана за македонските навивачи уште сега е полна и постојано ечи македонска песна. Се надеваме дека така ќе биде и по завршување на мечот против „црвената фурија“.

"Излези Ѓурѓо" ечи во фан-зоната во Вараждин

Posted by Sport1-Media on Sunday, January 21, 2018

АНКЕТА

Што очекувате од Македонија на ЕП во Хрватска?

Види резултати

Loading ... Loading ...
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close