Поврзи се

Ракомет

ГАЛЕРИЈА: Македонија тргна по деби победа – над 2.000 навивачи на трибините

Македонија тргна по деби победа вечерва против Словенија, на Европското првенство во Загреб.

Голем број на навивачи се присутни, иако беа планирани околу 2.000 на трибините се чини дека има многу повеќе.

Грми арената во Загреб.

АНКЕТА

Што очекувате од Македонија на ЕП во Хрватска?

Види резултати

Loading ... Loading ...
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close