Поврзи се

Ракомет

Темелковски: Анализирана е опасноста – треба да бидеме внимателно во напад (ВИДЕО)

Првиот човек на екипата на Еурофарм работник, тренерот Илија Темелковски кажа дека добро ги анализираа Норвежаните, но дека тие ќе наметнат игра која што им одговара на нив.

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close