Поврзи се

Ракомет

Трајковски: Можеме да постигнеме историски успех (ВИДЕО)

Капитенот на Еурофартм работник Игор Трајковски на денешната прес конференција истакна дека одработени се макотрпни тренинзи и очекува историскин успех всабота во Младост.

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close