Поврзи се

Тајмаут

ВИДЕО: Аргентина ја славеше победата со “Туѓа си бескрајно” од Ефто Пупиновски

Урнебесно видео од соблекувалната на Аргентина. Меси и неговите соиграчи се веселат на “Туѓа си бескрајно” од Ефто Пупиновски.

Кога ќе искочиш во кафана после колоквиумска

Кога ќе искочиш во кафана после колоквиумска#Messi #Argentina 🙄😯😆

Posted by Булевар.мк on Friday, November 10, 2017

Реклама
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close