Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Азар против сите 11 играчи на Атлетико, штетна што не резултираше во гол

Челзи против Атлетико Мадрид пропушти шанса да заврше прв на табелата, што им припаѓа на Рома.

Азар во еден момент покажа вештина, што многумина споредуваат со легендерниот продор на Меси- Сам против Сите.

Штета што цела таа акција не резултираше во погодок.

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close