Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Бакајоко и неговите неславни потези против Атлетико

Бакајоко на натпреварот против Атлетико Мадрид, не одигра баш најдобар натпревар, со што и некои негови моменти беа навистина катастрофални.

Погледнете:

Реклама
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close