Поврзи се

Ракомет

ВИДЕО: Еурофарм работник славеше над Пелистер (цел натпревар)

На вечерашното дерби помеѓу Пелистер и Еурофарм работник во градот под Пелистер, славеа „фармацевтите“ со 22:25.

Натпреварот се одигра во рамките на Суперлигата.

Во продолжение снимка од целиот натпревар.

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close