Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Голманот на Беневенто постигна гол против Милан во 95та минута, прв бод оваа сезона за Беневенто

Голманот на Беневенто постигна гол против Милан, прв бод оваа сезона за Беневенто.

Benevento – Milan 2-2

Pareggio Benevento con il portiere.. Siamo riusciti a entrare nella storia…

Posted by MILAN MILAN MILAN. on Sunday, December 3, 2017

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close