Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Хуан Мата со потегот на вечерта.

Во победата над ЦСКА Москва со 2-1, играчот на Јуанјтед, Хуан Мата, покажа која вештина ја поседува и дека е играч кој треба да игра редовно во екипата на Мурињо.

loading...
loading...

ВИДЕО

loading...

ФОТО

loading...
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close