Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Слалом на Пулишиќ против одбраната на Реал Мадрид

Младиот Кристијан Пулишиќ изведе мајсторски слалом против одбраната на Реал Мадрид.

Борусија Дортмунд не успеа да победа против Реал, заминува во Лигата на Европа.

Реклама
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close