Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Тренерот на Дефенсор изглуми удар од судијата

Тренерот на Дефенсор, Алехандро Асеведо, изглуми удар од судијата во дуелот со Пењарол.

Реклама
Реклама

ВИДЕО

ФОТО

Реклама
Livescore.in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close