Connect with us

Uncategorized

Скалони: Ситуацијата со Икарди не е идеална

Привремениот селектор на Аргентина, Лионел Скалони, призна дека ситуацијата со напаѓачот Мауро Икарди не е идеална. Фудбалерот на Интер секако не им се придружи на „гаучосите“...

Повеќе вести
Реклама
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com