Connect with us

Uncategorized

Федерер спаси две меч топки и ја запиша својата победа бр.1200 во кариерата

Светскиот рекет број 3, Роџер Федерер се пласираше во четвртфиналето на турнирот од сериите „Мастерс“ во Мадрид, откако го победи Гаел Монфис со 6:0, 4:6, 7:6...

Повеќе вести
Реклама
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com