Connect with us

Фудбал

Драган Канатларовски – Цапар назначен за селектор во младински категории

Добредојде дома, Драган Канатларовски – Цапар. Прославеното име на македонскиот фудбал назначен за селектор во младински категории.

Добредојде дома, Драган Канатларовски – Цапар ✅Прославеното име на македонскиот фудбал назначен за селектор во…

Gepostet von Фудбалска Репрезентација на Македонија am Dienstag, 25. Juni 2019

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Фудбал

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com