Connect with us

Други спортови

Ѓоковиќ ја откри својата тајна за неодамнешните успеси

Шампионот на Вимблдон и Ју Ес Опен, Новак Ѓоковиќ призна пред медиумите кој е клучот за одличната форма и двете Гренд слем титули, кои ги освои...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com