Connect with us

Другите пишуваат…

Хаос во Арсенал: Тројца не тренираат, еден е заразен!

Тројца фудбалери на Арсенал се отстранети од тренинзите на својот тим по поразот од Манчестер Јунајтед бидејќи еден од нив...

More Posts
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com