Connect with us

Фудбал

ФОТО: Победата на Лацио ја прослави соблекувајки се гола

Објавено:

Познатата навивачка на Лацио, Ана Фалки не пропуши можнос да го прослави освојувањето на Купот на Италија.

За оние кои што не ја знаат, станува збор за финско-италијанска глумица и модел на која ниту возраста и 47 години не и пречат да го покаже сиот свој сексапил.

По којзнае кој пат покажа дека може да парира да далеку помладите дами откако повторно ги воодушеви италијанските медиуми и навивачи.

 

 

View this post on Instagram

 

Finalmente si va a nanna, buonanotte ai sognatori…#imieiattimi #annafalchi

A post shared by Anna Falchi (@annafalchi22) on May 13, 2019 at 1:16pm PDT

„Без зборови, само голема среќа.. Никогаш не се откажувај, тоа е нашето мото. Напред Лацио“, порача таа со фотографија на која позира речиси гола седната на кревет.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама