Поврзи се

Тајмаут

ФОТО+ВИДЕО: Продолжуваат исмејувањата на сметка на Реал Мадрид

Навивачите на Јувентус се уште не можат да се помират со фактот дека отпаднаа од Лигата на шампионите, а за сето тоа го обвинија судијата Михаил Оливер поради досудениот пенал во 93. Минута од натпреварот.

Токму поради ситуацијата со пеналот на крајот од мечот, на социјалите мрежи почнаа да се шират слики и видеа во кои тема на исмејување беа Реал Мадрид и судијата Оливер.

Еве некои од нив.

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Тајмаут

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com