Connect with us

Фото

ФОТО: Македонија ја пречекува репрезентацијата на Лихтенштајн пред полу празна арена

Македонија е на пат кон пласман на ЕП 2020, а „Телеком арена“ на вечерашниот натпревар со Лихтенштајн е полу празна. Македонија во ова натпреварување се наоѓа...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com