Connect with us

Фудбал

Поранешниот главен скаут на Јунајтед: Има многу некомпетентни луѓе во клубот

Поранешниот шеф на скаутскиот оддел за млади таленти на Манчестер Јунајтед, Дерек Ленгли оцени дека во клубот има многу некомпетентни луѓе, посочувајќи примери кои се играчи...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com