Поврзи се со нас

Фудбал

Откриено зошто Ибра го кажа зборот „вуду“ во инцидентот со Лукаку, нетрпеливоста трае од Манчестер Јунајтед

Жесток вербален дуел помеѓу Златан Ибрахимовиќ и Ромелу Лукаку на соноќешната пресметка на Интер и Милан (2:1) во Купот на...

Facebook

Реклама
Реклама