Поврзи се

Фото

ГАЛЕРИЈА: Вардар е повторно СЕХА шампион!

Нема граници за Вардар ниту пречки што не може да ги мине. Новиот клупски рекорд е четвртата титула во регионалната СЕХА Газпром лига. „Црвено-црните” во финалето на 7. Ф4 турнир го победија ППД Загреб со 26-24 (14-13) и така станаа првиот тим со четири СЕХА титули.

 

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Фото

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com