Connect with us

Кошарка

Пајиќ, Маслинко и Николовски отпаднаа од составот за дуелот со Косово

Селекторот на Македонија, Јорданчо Давитков, одлучи од составот за утрешниот натпревар со Косово да ги изостави Андреј Маслинко, Кирил Николовски и Предраг Пајиќ. Меѓу избраниците на...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com