Connect with us

Кошарка

Tејтум им одржа говор на Селтикси на полувремето од мечот со Мајами

Орландо, 26 септември 2020 (МИА) – Кошаркарот на Бостон селтикс, Џејсон Тејтум имаше мотивирачки говор пред соиграчите за време на...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com