Connect with us

Ракомет

Швајцарски Берн пречка на Еурофарм до групите во ЕХФ Купот

Битолскиот ракометен суперлигаш Еурофарм Работник ќе се приклучи во натпреварите од европските купови во ноември, а за да дојде до групната фаза во Купот на ЕХФ...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com