Connect with us

Ракомет

Динар одбра 20 ракометари: Карабатиќ нема да игра на СП!

Селекторот на еден од најголемите фаворити за златниот медал, Дидие Динар, го објави списокот на 20 ракометари, од кои ќе ги одбере оние што ќе настапат...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com