Connect with us

Тајмаут

ВИДЕО: Луис Суарез ја истетовира својата прослава на голови

Фудбалерот на Барселона на дербито против Еспањол вечерва ќе истрча со тетоважа на вратот. Уругваецот реши да го овековечи начинот на кој ги прославува своите голови....

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com