Connect with us

Тајмаут

Браќа од Украина доживотно суспендирани од тенисот поради местење резултати

Украинските тенисери Глеб и Вадим Алексенко, се доживотно суспендирани и казнети со 250.000 долари поради местење натпревари, објави Би-Би-Си. Кај браќата е констатирано вина во повеќе...

Повеќе вести
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com