Connect with us

Ракомет

ВАРДАР Е ИНСПИРАЦИЈА, ДВЕ ДЕВОЈКИ СОЗДАДОА ПЕСНА: СЛАВИ ПИРИН, СЛАВИ ЕГЕЈ, СИЛНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО)

Од посвети до песни, социјалните мрежи се исполнети со Вардар. Две девојки добија инспирација создадоа интересна песна за ракометарите на новиот европски првак.

Napisavme pesna za RK VARDAR. 🙂 Evo malce da ja cuete 🇲🇰✊

Gepostet von Nev Neškoska am Mittwoch, 5. Juni 2019

Извор: sportmedia.mk

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com