Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Сити ја покажува својата моќ – 2 гола за три минути

На денешнот гостување кај Тотенхем, Манчестер Сити во моментов води со 0:2. Првиот гол го постигна Габриеле Хесус во 22. минута, а вториот Гундоган во 25. минута од пенал.

Погледнете ги головите.

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Фудбал

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com