Поврзи се

Фудбал

ВИДЕО: Три натпревари, три голови: Златан Ибрахимовиќ е незапирлив

На гостувањето во Чикаго, Златан Ибрахимовиќ беше „on fire”. Го постигна едниствениот гол на натпреварот и донесе победа од 1-0, ова е негов трети гол во неговиот трети натпревар.

Златан Ибрахимовиќ продолжува со одличната игра во дресот на Лос Анџелес.

Денеска, го постигна едниствениот гол на натпреварот и донесе победа од 1-0, ова е негов трети гол во неговиот трети натпревар.

Погледнете го одличниот гол.

 

ФОТО

ВИДЕО

ПОВЕЌЕ ОД Фудбал

loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com