Connect with us

Ракомет

ВИДЕО: ВАРДАРЕ неможам без тебе, до крај за тебе ќе гинеме

Објавено:

Вардаре не те оставаме е насловот на новата навивачка песна на навивачката група „Комите“.

Имено оваа песна за прв пат можевме да ја слушнеме од група навивачи на Вардар кои се враќаа од Унгарија, откако Вардар успеа да обезбеди пласман на Ф4 турнирот во Келн.

За што поточно се работи слушнете сами.

Advertisement
Реклама
Реклама

Facebook

Реклама
Реклама