Connect with us

Фудбал

Елиф Елмас меѓу првите му честиташе на Пандев за јубилејот

Published

on

Горан Пандев вечерва стигна до јубилеј од 100 гола во Серија А.

Елиф Елмас мешу првите му првите му честиташе на Горан Пандев за неговиот јубилеј, 100 гола во Серија А.

Елмас сподели сори на Инстаграм и на тој начин му честиташе на неговиот учител.

 

Facebook