Connect with us

Ракомет

ФОТО: „Дојдовме од Канада да го гледаме Кирил Лазаров“

За 15-тина минути започнува полуфиналнниот натпревар помеѓу Нант и ПСЖ.

Нашиот објектив ја фати и оваа порака. Македонци кои живеат во Канада, дојдоа да го бодрат Кирил Лазаров.

Тие велат дека ќе навиваат за Нант и скаат да гледаат финале Вардар – Нант.

Во салата се веат повеќе македонски знамиња.

Реклама
Реклама

ГАЛЕРИЈА

Реклама
Реклама

Повеќе од Ракомет

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com