Поврзи се со нас

Фудбал

ФОТО: Стартиниот состав на Македонија за натпреварот против Ерменија

Македонија вечек има шанса да остане лидер во групата во Лига Ц и со тоа наредното издание на Лигата на нации, да игра во Лига Б.

Позната е стартната 11-ка на Македонија.

 

loading...

Facebook