Поврзи се со нас

Фудбал

Хаос во куќата на Меси кога Лео постигна гол од слободен удар (ВИДЕО)

Како гостин, Барселона ја совлада Гранада со 4:0.

Два гола постигна Лионел Меси и еден дојде од слободен удар.

Натпреварот секако се гледаше во домот на Меси во Барселона. Синовите следеа добро што се случуваше, а по слободниот удар настана хаос.

Матео Меси, петгодишниот син на sвездата на Барселона, жестоко го прослави голот на својот татко со својот мал брат Чиро (2)

Во куќата имаше вистинско лудило кога Лео погоди слободен удар.

Facebook

loading...