Connect with us

Фудбал

Јувентус го претстави третиот дрес кој изгледа неверојатно

Јувентус од Торино го претстави и третиот дрес за следната сезона.

Откако дресовите за на домашен терен и гостински беа претставени малку порано, беше редот на третиот сет, кој изгледа навистина неверојатно.

Адидас подготви многу интересен сет во, портокалова боја со црни линии, за тимот од Торино, а овој дрес дефинитивно ќе привлече големо внимание.

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com