Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Фудбал

Куман го праша Меси дали сака да излезе од игра: Реакцијата беше експресна (ВИДЕО)

Барселона вчера како гостин ја совлада Гранада со 4-0.

Лионел Меси и Антоан Гризман постигнаа по два гола, а Роналд Куман дури успеа да го замени и одмори Меси.

Аргентинецот ја напушти играта во 65-та минута, а на замената и претходеше интересна ситуација.

Холандскиот стручњак го праша Меси дали сака да излезе надвор. Кога Меси потврди дека може да направи замена, Куман реагираше брзо и Брајтвајт беше подготвен да влезе во игра.

loading...

Facebook