Connect with us

Фудбал

Не е само Арсенал кој го сака Кебалос

Иднината на Дани Себаљос останува во сомнеж.

Шпанецот е на позајмица во Арсенал и „топџиите“, по налог на Микел Артета, имаат можност конечно да го купат договорот на Шпанецот.

Во секој случај, не само Арсенал го сака овој играч. Бетис и Валенсија исто така изразија интерес за играчот кој нема иднина во Мадрид, бидејќи не го сака Зидан

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама