Connect with us

Фудбал

Реал Мадрид сега е дефинитивно подготвен за новата сезона

Шпанскиот шампион Реал Мадрид нема овој викенд да излезе на теренот во Ла Лига, но Кралевите се целосно подготвени за новата сезона што се однесува до „Адидас“.

Германскиот производител на спортска опрема го достави и третиот сет на дресови до Кралскиот клуб, и комбинација на црна, сива и розова боја.

Дресот изгледа навистина интересно, а улогите на модели ги имаа најголемите sвезди, Серхио Рамос, Карим Бензема и Марсело.

 

 

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com