Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Фудбал

Судијата беше опколен по голот на Гризман, но голот беше признаен (ВИДЕО)

Барселона поведе по 12 минути од мечот во Гранада, но голот предизвика многу полемики.

Антоан Гризман остана сам пред голот на Гранада и ја погоди мрежата на домаќините. Голот најпрво беше поништен, но подоцна беше примен.

Фудбалерите на Гранада го опколија судијата, но без причина, бидејќи беше утврдено дека топката од еден од играчите на Гранада стигна до Французинот, па на крајот сè беше регуларно.

Погледнете го голот ОВДЕ.

loading...

Facebook