Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Коман го отвори резултатот на финалето, Баерн води 1:0

Вечерва се игра финалето од ЛШ помеѓу Баерн Минхен и ПСЖ, во Лисабон.

Потребни беа 59. минути за да се забележи првиот гол на натпреварот.

Коман со асистенција на Кимих успеа да го отвири резултатот и да им деонесе водство на германците.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com