Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Весело е во хотелот на македонската фудбалска репрезентација

Фудбалерите на македонската фудбалска репрезентација престојуваат во хотелот ТЦЦ „Гранд Плаза“.

Поради слободното попладне, поради откажаниот тренинг, фудбалерите направија мала веселба во фоајето ан хотелот.

Борислав Калковалиев покажа одлични музички перформанси на гитара, додека Аријан Адеми се распеа.

Погледнете колку весело е во хотелот на македонската фудбалска репрезентација.

 

loading...

Facebook