Поврзи се со нас
Here is the banner code 300x250 for mobile:

Фудбал

За Меси слободен е иско како пенал за другите (ВИДЕО)

Во мечот од 18-то коло на шпанската Ла Лига, Барселона како гостин ја совлада Гранада со 4:0.

Започна со голот на Гризман и продолжи со мајсториите на Меси.

Аргентинецот постигна два одлични гола, вториот од слободен удар. Тој го изненади голманот со удар од земја во спротивниот агол …

loading...

Facebook