Connect with us

Фудбал

ФОТО: Американскиот кечер Ренди Ортон ја изненади јавноста со разголените фотографии со сопругата

Американските кечери се планетарно популарни, а секако еден од најпопуларните во овој спорт е Ренди Ортон.

Ортон со години е член на WWE и е дел од генерацијата која го крена светот на кечерите на ново ниво. Овој спорт стана неверојатно популарен низ целиот свет во претходните години.

За многумина, Ортон е еден од најомилените кечери, а неговите потези мора да ги пробале многумина дома. Но, овој пат Ортон се најде во јавноста од поинаква причина.

Имено, тој и неговата сопруга Ким објавија неколку фотографии на Инстаграм кои предизвикаа разни коментари. Овој 40-годишник позираше со сопругата и со рацете ги криеше градите од окото на јавноста.

Во својата објава, Ортон рече дека Ким целосно го сменила и дека е подобар човек заради неа. Тој покажа колку ја сака, но многумина сметаа дека фотографиите што тој ги објави се малку премногу.

View this post on Instagram

I have many flaws. Many. But I believe I am a good man (outside ring, of course) husband, and father. When I miss my fam I look at the 20k photos and videos in my phone and there are so many gems. Found these today, and it brought me back to our family trip to Jamaica. Always a good time when @kim.orton01 is by my side. She not only gives me confidence in myself, but a shoulder to cry on if needed. If I need a swift kick in the ass, she gives it to me. Ive never laughed or loved so hard with another. She is the one person that gets me, and that can guide me when I need it. No one on earth has my back like her. Older I get, the more I love her, the more I am attracted to her, and I can’t wait to add to my photo album over the next handful of decades. I will always be 100% yours. Love you baby. ❤️ #wifeappreciationdayeveryday

A post shared by Randy Orton (@randyorton) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама