Connect with us

Тајмаут

ФОТО: Милион лајкови собра Роналдо за оваа фотографија

Кристијано Роналдо е на заслужен одмор. По елиминацијата од Лион во ЛШ, неговите обврски на теренот завршија, па сега е време за одмор пред почетокот на новата сезона. Тој ужива на својата јахта, од која објави и фотографија, фалејќи се за мускулите. За помалку од десет минути Роналдо со оваа фотографија собра над милион лајкови.

 

View this post on Instagram

 

On board🛥😉

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com