Connect with us

Фудбал

Кога ни режисерот нема да успее да го сними голот (ВИДЕО)

Чуден момент се случи на натпреварот помеѓу Ал Итихад и Ал Тае. Голманот на гостите одбрани апсолутно се, но со ова лукаво изведување на корнер домашните сепак го надмудрија …

 

Facebook