Connect with us

Фудбал

Меси веднаш го остави без зборови: „Се колнам дека никогаш не сум го видел како го вежба“

Published

on

Нелсон Семедо пристигна во Барселона летото 2017 година како замена за Дани Алвеш, но не ги оправда очекувањата.

Facebook