Connect with us

Фудбал

Навивачите ги спремија телефоните очекувајќи гол, но… (ВИДЕО)

Во шестата минута од продолжувањето на натпреварот со Вулверхемптон, Манчестер Јунајтед имаше слободен удар од добра позиција, но Хозе Са беше на висината на задачата и ја спаси победата на гостите.

 

Реклама

Facebook

Реклама