Поврзи се со нас

Фудбал

ВИДЕО: Хамбарџумјан носи предност за Ерменија, Македонија мора барем да израмни

Ерменија прва успеа да стигне до посакуваниот гол, Хамбарџумјан во 54. минута успеа да ја затреси мрежата на Шишковски. Македонија мора барем да израмни за да биде прва во групата, за пласман во Лига Б.

loading...

Facebook