Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Лаутаро сакаше да се пофали со молзењето на кравата, но кога таа се сврте тој скокна од страв

Напаѓачот на Интер, Лаутаро Мартинез се уште е на одмор пред почетокот на подготовките за новата сезона.

Исто така, Барселона сè уште не се откажува од аргентинскиот напаѓач и не би било изненадување ако Лаутаро потпише за каталонскиот клуб во следните недели.

Но, се чини дека Лаутаро сега е само фокусиран на одморот, а вчера објави видео кое ги насмеа сите.

Тој објави видео како молзе крава, но кога таа се сврте тој скокна од страв. Се чини дека е подобро за него да ја држи топката затоа што е многу подобар во тоа.

loading...

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com