Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Македонија не е истата како онаа во Дујсбург, Германија води 4:0

Дожд од голови вечерва на Арената „Тодор Проески“, но за жал во корист на Германија.

Мусијала го постигна четвртиот гол за Германија во 83. минута.

Реклама

Facebook

Реклама
Реклама