Connect with us

Фудбал

ВИДЕО: Пелистер води против Вардар, одличен гол на Маневски со глава

Published

on

Борче Маневски го отвори резилтатот на дебрбито Пелистер-Вардар, постигна одличен гол со глава во 17. минуа, за водство на Пелистер.

Facebook