Connect with us

Ракомет

ГАЛЕРИЈА: Пелистер – Репрезентација на Македонија ветерани

Ракометен спектакл во моментов во Спортскала сала „Младост“ во Битола. Салата е исполнета до последното место, а ова е уште еден доказ дека Битолчани се желни за спорт.

Натпреварот штотуку започна, а водството го има екипата на Пелистер.

Реклама

ФОТО

Повеќе од Ракомет

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com